.
.
Systém

Datum:
09.12.2019

Čas:
09:51
Centrální server:
Status: ON-LINE ON-LINE
Speciální operace: žádné
Uživatel IP:
18.205.60.226
ec2-18-205-60-226.compute-1.amazonaws.com

Přístup číslo:
[CNW:Counter]
Záložní server:
Status: ON-LINE ON-LINE
Speciální operace: žádné
Správce #1

Václav HENZL
vasek zavinac goo tecka cz
Počet hostovaných WEBŮ:457
Počet hostovaných WEBŮ ZDARMA:420
Velikost webové prezentace na jednoho uživatele:285 MB

Optimalizováno pro prohlížeč Mozilla Firefox
Hlavni logo
Správce #2

Jakub SÝKORA
kubajz zavinac kbx tecka cz
.
Ceník služeb
.
Často kladené otázky
.
Fórum
.
Hostované weby
.

Poskytujeme domény:
Zde je FLASH

Zde je FLASH

Zde je FLASH

Zde je FLASH

.

» Novinky «


01.07.2005 - Zrušení služby webhosting zdarma

Vzhledem k permanentnímu nezájmu uživatelů o budoucnost serveru, dále vzhledem k tomu, že příspěvky uživatelů nekomerčního hostingu zdarma byly téměř nulové a v neposlední řadě k neodůvodněnému přetížení serveru, jsme se po domluvě dohodli, že úplně rušíme službu webhosting zdarma pro nové zájemce. Stávající webhostingy zdarma budou zachovány těm uživatelům, jejichž stránky mají z hlediska provozu nějaký všeobecný, veřejně prospěšný podtext. Toto opatření bylo učiněno kvůli tomu, že provoz serveru dotujeme, a chceme aby byl právě pro nás zachován výkon serveru na provoz nejrůznějších vlastních aplikací.
Nadale zachovavame moznost bezplatneho hostingu projektum, ktere jsou zajimave a prinosne okoli. V pripade, ze takovyto projekt mate, nevahejte nam napsat.

10.03.2005 - Uvolnění domény WI.CZ pro všeobecné použití

Všichni zájemci o webhosting zdarma mohou nově zřizovat své webové adresy na doméně wi.cz, kterou jsme uvolnili k všeobecnému použití.

10.03.2005 - Upgrade, inovace plus zavedení limitů

Náš server dostal nové železo. V srdci serveru nyní bije Intel Celeron 2,4G, 512 MB paměti a nějaké ty disky :o). Dále jsme založili veřejnou sbírku na nové komponenty na server a poslední novinkou je zavedení limitů pro neziskové studenty a organizace. Limit pro přenos FTP protokolem je pro UPLOAD i DOWNLOAD pro každého uživatele 240 kbit/s pro soubory větší než 512kByte. Dále je limitován HTTP přenos pro soubory větší jak 5 MByte je rychlost limitována na 5Mbit/sec pro všechny uživatele serveru sdíleně.

01.08.2004 - České radiokomunikace

Náš server se přesunul na Strahov do prostor ČRa, kde nyní hostujeme a využíváme tak toku dat zdejší páteřní linky.

21.06.2004 - 200 GB Hard Drive

Dnes jsme na server úspěšně nainstalovali nový 200GB disk, Seagate s 8MB vyrovnávací pamětí a rychlostí 7200 otáček za minutu. Bude k disposici zejména pro free webhosting nových uživatelů a rozšíření diskové kapacity našeho serveru.

01.05.2004 - Wireless Internet

Ke dnešnímu dni vstoupil NetworX Webservices do skupiny Wireless Internet, která má za cíl nabídnout zákazníkům integrované skupiny služeb. NetworX Webservices se tak stávají odnoží skupiny Wireless Internet, která má na starosti WEBHOSTING, tvorbu WWW stránek a programování aplikací.

05.04.2004 - E-mail, antivir, antispam, POP3s, IMAPs

Od dnešního dne jsme povýšili úroveň a kvalitu našich e-mailových schránek. Každý náš uživatel má automaticky kontrolovánu e-mailovou poštu na viry a v případě SPAMů systém automaticky e-mailovou zprávu označí v předmětu SPAM tagem. Další inovací je zpřístupnění zabezpečeného přenosu e-mailových dat pomocí protokolů POPs a IMAPs za využití šifrování CRAM-MD5 hesel.

05.03.2004 - Změna obsahu služeb a CEN

S účinností ode dne 05.března 2004 se v souladu s všeobecnými podmínkami mění obsah programové nabídky webhostingových služeb. Ruší se program HOBBY a u stávajících programů PERSONAL, WORK a BUSINESS se mění měsíční ceny za využívání těchto služeb. Pro více informací navštivte náš ceník ZDE...

17.11.2003 - Vylepšení zabezpešení serveru, SSL a IMAP

Dnešním dnem naše společnost aktualizovala nové verze aplikací, které jsou provozovány na našem serveru. Zákazníci tak mohou využívat mnohem kvalitnějšíh a bezpečnějších služeb. Za zmínku jistě stojí nové PHP s implementovanými knihovnami OpenSSL, Zlib, Curl, FTP, GD, IMAP a IMAP-SSL. Vzhledem k tomu také upozorňujeme uživatele na možnost využívání imap sereru na adresách imap.networx.cz, imap.goo.cz, imap.kbx.cz, na portu 143 PLUS možnost použití zabezpečení SSL na tomto portu. Apelujeme tak na naše zákazníky aby tuto volbu a možnost nastavili ve svých poštovních klientech a v budoucnu ji tak používali. Snížíte tak riziko odhalení vašeho přístupového hesla do našich systémů....

20.06.2003 - Provoz aplikací na přání zákazníka

Nevyhovují Vám webhostingové služby kvůli tomu, že potřebujete na vzdáleném serveru provozovat aplikace, které nejsou webhostingy podporovány? U nás máte nyní jedinečnou šanci implementovat svoji serverovou aplikaci na naše webhostingové servery. Momentálně přijímáme pouze aplkace pro Linux. Není nic jednoduššího :), stačí abyste napsali na a domluvili si s námi podmínky!

14.12.2002 - Start nabídky

Od dnešního dne jsme odstartovali nabídku webhostingových služeb pro naše zákazníky. K disposici jsou formuláře pro on-line objednávku služeb.. . .
eHAMnet, s.r.o. (c) 2002-2015
Vašek HENZL & Jakub SÝKORA
.
Informace o serverech
.
Novinky
.
Všeobecné podmínky
.
Webhosting
.
Zákaznická podpora
.

Reklama:

.
.